Pozosta貫 wiadomo軼i

廝鏚這: www.swiebodzice.pl
Bia這-czerwona rado嗆 i energia

- Patrz帷 na pe軟 sal u鄉iechni皻ych dzieci tylko upewniamy si, 瞠 warto organizowa dla Was konkursy, bo to prawdziwa rado嗆 i przyjemno嗆. Cieszymy si, 瞠 przygotowali軼ie te pi瘯ne prace, mo瞠 razem z rodzicami, rodze雟twem - ale to nawet jeszcze lepiej, bo ten wsp鏊nie sp璠zony czas to warto嗆 dodana – m闚ili burmistrz Bogdan Ko簑chowicz i Przewodnicz帷y Rady Miejskiej ㄆkasz Kwadrans podczas uroczystego rozstrzygni璚ia konkursu plastycznego „Bia這-czerwone - moje barwy narodowe”. Konkurs jest elementem miejskich obchod闚 setnej rocznicy odzyskania przez Polsk niepodleg這軼i.

Lekcja patriotyzmu w PSP nr 3

26 kwietnia br. w PSP nr 3 odby si apel z okazji 安i皻a Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Go軼iem specjalnym by burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta, kt鏎y podkre郵i wag kultywowania symboli i tradycji narodowych. Podarowa uczniom klas IV flagi, z pro軸, aby razem z rodzicami zawiesili je w oknach swoich dom闚 oraz zaprosi do aktywnego udzia逝 w strzegomskiej Maj闚ce.

Harcerski Pogotowie Flagowe

2 maja ca豉 Polska 鈍i皻owa b璠zie Dzie Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Chcesz mie zainstalowany uchwyt na flag - zadzwo do hufca ZHP. Wystarczy zadzwoni do hufca i poprosi o przyjazd pod wskazany adres. Na miejscu stawi si profesjonalna ekipa i zamontuje uchwyt na flag.

Bo taki jubileusz to wielka rado嗆

Ponad setka propozycji na has這, kt鏎e b璠zie nam towarzyszy przez ca造 rok obchod闚 100-lecia odzyskania przez Polsk niepodleg這軼i – to prawdziwy pow鏚 do rado軼i. Bo fakt, 瞠 tak wielu mieszka鎍闚– w bardzo r騜nym wieku – zada這 sobie trud, by usi捷, pomy郵e i przygotowa w豉sn propozycj – jest niezwykle buduj帷y i pokazuje, 瞠 to wa積e dla nas 鈍i皻o. 安i皻o, z kt鏎ego powinni鄉y si przede wszystkim cieszy.

廝鏚這: www.strzegom.pl
安i皻owanie w Olszanach rozpocz瘭i polonezem

Uroczyste spotkanie dla mieszka鎍闚 Olszan, kt鏎e przygotowa豉 szko豉 rozpocz窸y dzieci z oddzia逝 przedszkolnego, ta鎍z帷 poloneza. W akademii z okazji rocznicy Konstytucji 3-go Maja i 安i皻a Flagi Pa雟twowej udzia wzi瘭i uczniowie, rodzice, mieszka鎍y Olszan i Modl璚ina, w tym radna i jednocze郾ie so速ys wsi Stanis豉wa G鏎ska, ksi康z proboszcz Marian Kujawski, zaproszeni go軼ie: Wies豉w Witkowski zast瘼ca burmistrza Strzegomia, Urszula Podsiad造-Szubert i Wioletta Urban-Smag這wska - naczelnicy Urz璠u Miejskiego w Strzegomiu.

廝鏚這: www.swiebodzice.pl
Bia這-czerwona rado嗆 i energia

D牞Y NIEPODLEGΜ列I W CAΒJ GMINIE 名IDNICA

100 d瑿闚 za ka盥y rok odzyskanej niepodleg這軼i posadz w gminie 安idnica jej mieszka鎍y, samorz康owcy, radni, uczniowie szk馧 i organizacji spo貫cznych. Drzewa sadzone w tym roku w ca造m kraju b璠 upami皻nia 100. rocznic odzyskania przez Polsk Niepodleg這軼i. D瑿a z tabliczk nr 1 w鎩t gminy Teresa Mazurek wraz z zaproszonymi go嗆mi i uczniami posadzi豉 przy Szkole Podstawowej im. Jana Paw豉 II w Grodziszczu.

WYSTARTOWAx BIAΜ-CZERWONA SZTAFETA

Z udzia貫m senior闚, m這dzie篡 i harcerzy wystartowa豉 bia這-czerwona sztafeta wolontariuszy szyj帷ych flagi narodowe w gminie 安idnica. Pierwsze powsta造 w豉郾ie na 鈍ietlicy w Grodziszczu.

廝鏚這: SWIEBODZICE.pl
Mamy has這!

„Stulecie Niepodleg這軼i 廝鏚貫m 安iebodziczan rado軼i” – to has這 b璠zie towarzyszy nam przez ca造 rok obchod闚 setnej rocznicy odzyskania przez Polsk niepodleg這軼i. Konkurs na has這 przewodnie, og這szony przez Burmistrza Miasta Bogdana Ko簑chowicza, cieszy si ogromnym zainteresowaniem i dostali鄉y bardzo wiele propozycji.

Niepodleg豉 dla wszystkich

W ramach miejskich obchod闚 100. Rocznicy Odzyskania przez Polsk Niepodleg這軼i zapraszamy najm這dszych do udzia逝 w konkursie plastycznym pn. „Bia這-Czerwone – moje barwy narodowe”
Przez ca造 2018 rok 鈍i皻ujemy t wa積 i radosn rocznic, a w 安iebodzicach przygotowany zosta cykl wydarze, kt鏎e b璠 upami皻nia i podkre郵a jubileusz.

廝鏚這: SWIEBODZICE.pl
Konkurs plastyczny – Moje Barwy Narodowe